Prečo si nás zvoliť

Niečo málo o nás...

Naša realitná kancelária sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytuje aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít.Vďaka silnému finančnému zázemiu a odborným programom sme schopní predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase.

Naši aktívni makléri prechádzajú náročným a prepracovaným firemným školiacim programom a akreditovaným školiacim programom v Slovenskej Realitnej Akadémii, vďaka čomu sú schopní pomôcť zákazníkom s akýmkoľvek problémom.

 

Sme členovia Realitnej Únie Slovenskej Republiky

Realitná únia SR je združenie profesionálov, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientom prvotriedny servis. Dôvodom mimoriadneho úspechu našej kancelárie sú najmä nadštandardné profesionálne služby, čo dokazuje aj naše člensto v Realitnej Únii SR.

Jasnými pravidlami vytvára Únia základy pre efektívnu spoluprácu medzi jej členmi. Nad dodržiavaním korektnosti a najvyššej kvality poskytovaných služieb dohliada disciplinárna komisia Únie. Zdieľanie dôležitých informácií, hľadanie riešení na spoločné problémy, silné odborné zázemie ale aj kvalifikované zastupovanie realitnej obce pri vyjednávaní so štátnymi inštitúciami, to je len malý výpočet výhod, ktoré majú členovia Únie.Medzi primárny cieľ však patrí zmena legislatívy na úseku podnikania s realitami a zlepšenie podnikateľského prostredia, očistenie realitného trhu od neserióznych „realiťákov“ a zabezpečenie garancie tých najlepších služieb občanom.

Sme členovia Združenia realitných kancelárií Slovenska

ZRKS je najväčším realitným združením na Slovensku. Aktuálne má 163 členských realitných kancelárií a 884 realitných maklérov, ktorí sa zaviazali dodržiavať etický kódex. Ako člen ZRKS sme povinný Realitnú činnosť vykonávať čestne, v súlade s dobrými mravmi a podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia s prihliadnutím nielen na záujmy Klientov, ale aj na záujmy druhej zmluvnej strany Zmluvy tak, aby nikto z realitného obchodu nevyšiel ako podvedený alebo poškodený. Každý člen ZRKS je povinný vzdelávať sa a poskytovať iba aktuálne, pravdivé a presné informácie, musí vždy vystupovať v mene svojej realitnej kancelárie a Realitnú činnosť vykonávať odborne, svedomito a zodpovedne. Pri výkone Realitnej činnosti môže člen ZRKS použiť len také prostriedky, ktoré pripúšťajú právne predpisy a je povinný uplatňovať zdvorilý, korektný a nestranný prístup ku všetkým Klientom ako aj druhým zmluvným stranám Zmlúv.

ZRKS ako jediné združenie na Slovensku vlastní aj svoj realitný portál www.ZoznamRealit.Sk

 

Prečo si zvoliť práve našu realitnú kanceláriu???

Tu je pár dôvodov ( 10 PLUSPRR)...

  • Istotu, že nebudete podvedený - Všetko vybavíme za vás a o celom priebehu budete v každom kroku informnovaný
  • Predaj vašej nehnuteľnosti ZDARMA!- Akceptujeme vašu predajnú sumu a vašu nehnuteľnosť inzerujeme s našou províziou a nebudeme z nej požadovať ani cent
  • Žiadne peniaze ani zálohy vopred - Žiaden z maklérov nesmie prevziať od Vás peniaze ani zálohy za predaj nehnuteľnosti na žiadny účet ani v hotovosti(okrem rezervačnej zálohy pri kúpe a to výhradne na účet spoločnosti )
  • Všetky ceny sú konečné - Ceny ponúk sú konečné, vrátane poplatkov a kolkov za zmenu vlastníckého práva v katastri, vybavenie všetkých potrebných dokumentov k predaju a ku kúpe nehnuteľnosti až po zanesenie kúpnych a záložných zmlúv na kataster(mimo znaleckého posudku)
  • Máme databázu záujemcov -Klientov ktorý sa zaujímajú o nehnuteľnosti, možno práve vašu nehnuteľnosť niekto hľadá
  • Financovanie na mieru - Pokiaľ záujemca o vašu nehnuteľnosť nemá dostatok finančných prostriedkov, pomôžeme mu vybaviť hypotéku - máme tím poradcov pre všetky banky na Slovensku.
  • Rozsiahle inzerovanie ponuky - Vašu nehnuteľnosť inzerujeme na celom Slovensku na desiatkach najprestížnejších weboch a to ZDARMA!
  • Právna záruka - zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti - právnik dohliada na bezpečný, zákonný a bezproblémový priebeh predaja nehnuteľnosti
  • Výkup nehnuteľností - v prípade potreby rýchleho predaja Vašej nehnuteľnosti túto od vás odkúpime.
  • Sprostredkujeme Vám - Vybavenie geometrického plánu a zamerania, odhad nehnuteľnosti, projektovú dokuemntáciu novostavby alebo rekonštrukcie, dispozičné riešenie, vizualizácie, poistenie nehnuteľností a omonoho viac...

 

 

Našu spoločnosť charakterizuje osobný prístup naších maklérov ku klientom, ich spoľahlivosť, diskrétnosť a zodpovednosť.