Poistovanie

Poistné služby

Poskytujeme najaktuálnejšie a najnižšie ceny poistenia a hlavne ponuky šité 
na mieru pre každého klienta a jeho požiadavky, aby bolo poistenie naozaj poistením.

Prehľad ponúk poisťovní máte k dispozícii ihneď po vyplnení krátkeho online formulára. Poistenie uzatvoríte rýchlo a pohodlne, vtedy keď Vy máte čas. Sami si vyberiete z ponúk takú, ktorá Vám vyhovuje.

Na partnerských stránkach www.najpoistenie.sk máte možnosť na jednom mieste rýchlo a výhodne uzatvoriť Povinné zmluvné poistenie, Havarijné poistenie, Cestovné poistenie, Poistenie majetku a Poistenie zodpovednosti za škodu. Poistiť sa je odteraz pre Vás odteraz hračkou.

K prechodu do prepočtov online poistenia kliknite nižšie na odkaz:

Odkaz:

 

 

Nechcete strácať čas vypĺňaním dotazníka?

Potrebujete poradiť? Nie ste si istí pri vypĺňaní formulára? Hľadáte špeciálny typ poistenia?
Kontaktujte nás a vyriešime 
Vašu požiadavku.

 

 

Doživotný servis zdarma

Našim klientom poskytujeme doživotný servis zdarma. Upozorníme Vás na blížiaci sa koniec zmluvy, platbu, zmeny v podmienkach poisťovne, výhodnejšie ponuky a iné. S nami môžete vypustiť poistenie z hlavy.

Postaráme sa aby ste mali vždy to najvýhodnejšie a najkvalitnejšie poistenie.

STARÁME SA O VAŠE POISTNÉ ZMLUVY

Upozorníme Vás na blížiaci sa koniec zmluvy, platbu, zmenu v podmienkach poisťovne a výhodnejšie ponuky. Sme Vám k dispozícii pri konzultáciách a porovnaní cien poistného.

KAŽDÝ ROK SA POSTARÁME O PREHODNOTENIE VÁŠHO POISTENIA

Pokiaľ si u nás uzatvoríte poistnú zmluvu, budeme Vás kontaktovať osem týždňov pred každým výročím Vašej zmluvy. Oznámime Vám aktuálne ponuky a zabezpečíme Vám novú zmluvu. Odteraz môžete mať každý rok to najvýhodnejšie poistenie bez námahy.

POMOC PRI POISTNÝCH UDALOSTIACH

Môžete sa na nás spoľahnúť aj v prípade poistnej udalosti. Poradíme Vám pri vypĺňaní tlačív a komunikácii s poisťovňou, čo celkovo urýchli proces likvidácie.

KLIENTSKÁ ZÓNA

K zmluvám, ktoré si u nás uzatvoríte sa môžete vždy vrátiť prostredníctvom klientskej zóny. Všetky potrebné dokumenty nájdete na jednom mieste.

S NAMI MOŽETE POISTENIE VYPUSTIŤ Z HLAVY