Pečeňany - výstavba 4-izb. RD na pozemku cca 700m2

 • 1009885_1.jpg

Výstavba domov na predaj v lokalite Pečeňany v Bánovciach nad Bebravou

V tichej lokalite obce Pečeňany vzdialenej cca 6 km od Bánoviec n/B. Vám ponúkame výstavbu troch 4 -izb. rodinných domov typu bungalov v štádiu HOLODOMU (s možnosťou dokončenia na klúč). Dom bude postavený z kvalitných materiálov - obvodové aj priečkové murivo bude pozostávať z presných tvárnic značky Ytong, strešná krytina – betónová škridla, plastové okná izolačné 3-sklo farba biela, zateplenie stropu – izolácia 300mm.
Interiér: cementové potery, strojové omietky, sadrokartónové stropy, elektrické podlahové kúrenie, príprava na krb, el. ohrievač TUV, všetky rozvody elektriny, vody aj odpadu. Zastavaná plocha je 130 m2, pozemok vo výmere od 680 do 760 m2. Dom bude pozostávať z 3 samostatných izieb, obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou, komora, technická miestnosť, kúpeľňa + toaleta, 1 x samostatné WC, neobytné podkrovie slúžiace ako odkladací priestor. V celom dome bude príprava na zabezpečovací systém a internet.
Inžinierské siete: vodovod, elektrina, odpad bude zvedený do žumpy. Obec nie je plynofikovaná.

Začiatok výstavby: jar 2019

Ukončenie výstavby: leto 2020

Možnosť zmeniť dispozičné riešenie rodinného domu podľa vlastných predstáv!

Cena 110 000 €

Foto je len ilustračná vizualizácia možného riešenia RD.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Podrobné informácie

vrátane provízie
130 m²
680760 m²
110 m²
osobné
aktívne
verejný vodovod
žumpa
Ytong
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pečeňany, Bánovce nad Bebravou, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Trenčiansky
 • Okres Bánovce nad Bebravou
 • Mesto Pečeňany
 • Druh Výstavba domov - novostavba
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0905515824
 • Pridané 16. august 2019 11:00 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Jana Botková

Jana Botková

Realitný maklér - Bánovce nad Bebravou

hovorím po slovenskymluvim česky

0905515824

janabotkova@prr.sk

Maklér má 19 ponúk